Free Hostingy s podporou PHP + MySQL

Skúsenosti s poskytovaním web hostingu, tipy/triky, návody na inštaláciu.

Moderátor: Moderators

Používateľov profilový obrázok
_rasel^
ETOMITE Admin
ETOMITE Admin
Príspevky: 1122
Dátum registrácie: Ut Sep 20, 2005 1:03 am
Bydlisko: Košice (SR)
Kontaktovať používateľa:

Re: Free Hostingy s podporou PHP + MySQL

Príspevok od používateľa _rasel^ »

Hostig cez ktorý vyžaduje regnutie domény len cez nich (čiže budú jej vlastníkom, ale zaplatíš ju ty) nepovažujem za serózny... aj v prípade, že je zadarmo...
..:: Etomite CMS → Rulezzz !.!.!. ::..
RioMare
Thief
Thief
Príspevky: 1
Dátum registrácie: So Apr 25, 2015 7:58 pm

Pre zaktualizovanie freehostingov mi dovoľte...

Príspevok od používateľa RioMare »

Freehostingy aktuálne... no, v prvom rade je nutné upozorniť na to, že po novom sú už nedostupné domény TYM.SK, KX.CZ, IC.CZ, ďalšie, pretože IC.CZ zrušilo celkom všetky freehostingy. Nie vždy zastihli naozaj ľudí na pôvodných schránkach, takže boo nečakané, že im zrazu zrušili web. IC.CZ už nefunguje.

nie, nechcem tu robiť reklamu, myslím, že pre zachovanie aktuálnosti tohto vlákna by sa patrilo ho doplniť. Ak hľadáte hosting, kde máte vlastnú doménu a nechcete registrovať u niekoho doménu s tým že nie steani jej majiteľ, tak prešiel som všeličo, no 4 projekty mám sám zavesené na
http://www.hostinger.sk/free-hosting
1. registrácia je hneď
2. podporuje to všetko, Wordpress aj forum PHPBB funguje bez nejakých problémov
3. môžem si nastavciť aj dve či tri poddomény a to je konečný limit, malá nevýhoda. Potom viac je platených.
4. to čo je zadarmo je priestor na 2000 MB. Platené od nich nemám nič, nikdy nebolo treba. Všetko funguje ako má. Doména je moja, len smerujem na DNS. To je dôležité, u svojho hsotingu to dobre nasmerovať a spojenie prebehne za pár hodín, ak nie do pár minút. Ja som mal šťastie do pár minút kým sa DNS nastavilo, smerujem od Gigaserver, a od Subreg.

Ak nemáš doménu a využiješ nejakú koncovku:

Keď tak halda ich je porovnaná, napríklad z Webzdarma je koncoviek: borec.cz, czechian.net, czweb.org, euweb.cz, chytrak.cz, kvalitne.cz, mysteria.cz, nazory.cz, prodejce.cz, unas.cz, vyrobce.cz, webz.cz, webzdarma.cz, web2001.cz, wz.cz, wz.sk od iného poskytovateľa tiež poriadna halda domén. Pri porovnaní: http://zaujimavosti.net/pocitace-intern ... y-zadarmo/
ide o poskytovateľov WEBZDARMA.CZ, HOSTUJU.CZ, ENDORA.CZ, pričom najrýchlejšie mne osobne pripadá HOSTUJU.CZ. ENDORA mi minulý rok dosť ťahala pomaly a mala pre mna nie príliš friendly rozhranie. Koncovky SK sú fajn. No v prípade WZ.CZ je lákavé napríklad KVALITNE.CZ, pretože si môžete spravit stránku KORCULE.KVALITNE.CZ a máte šance uspieť pri hľadaní KVALITNE KORCULE. Teda aspoň si myslím. :-)
Napísať odpoveď