Zvýšenie návštevnosti web stránky

Téma venovaná výhradne FAQ t.j. odpovediam na najčastejšie kladené otázky a návodom.

Moderátor: Moderators

Používateľov profilový obrázok
Marek Adamec
Medium Star
Medium Star
Príspevky: 246
Dátum registrácie: Pi Dec 28, 2007 7:58 pm
Bydlisko: Dubnica nad Váhom
Kontaktovať používateľa:

Zvýšenie návštevnosti web stránky

Príspevok od používateľa Marek Adamec »

Asi každý by chcel zvýšiť návštevnosť svojej web stránky. Našiel som na nete 2 free weby ktoré ponúkajú zvýšenie návštevnosti web stránok. Otestoval som ich a funguje to! Návštevnosť mojej stránky bola cca 400 IP/deň a po prvom dni používania stúpla na 900 IP/deň! (Výška návštevnosti záleži od tvojej šikovnosti...)

Ako to funguje? Zaregistrujete sa a vložíte do systému svoju web stránku. Administrátor vám ju schváli či neporušuje podmienky systému... a web sa začne zobrazovať v systéme. Na začiatok dostaneš štartujúci kredit vo výške 500 bodov. (čo pri auto surfe zaručuje, že vaša stránka sa zobrazí užívateľom 500x). Kredity na ďalšie zobrazenie získate prezeraním web stránok ostatných užívateľov... Forma autosurf vám pripočíta za 1 stránku 0,8boda manualsurf pripočíta za 1 stránku 2body. Viac informácii je v návode priamo na web stránke systému.

Autosurf - vám zaručí zvýšenie návštevnosti čo si môžete overiť napríklad v google analytics (1 zobrazenie vašej stránky stoji 1bod, za jednu stránku čo prezriete vy dostanete 0,8bodu)

Manualsurf - vám zaručí zvýšenie návštevnosti, ale aj date vediet o vas uzivatelom lebo pri manualsurfe musia webstránku "odklikuť" čo si môžete overiť napríklad v google analytics (1 zobrazenie vašej stránky stoji 3bod, za jednu stránku čo prezriete vy dostanete 2bodu)

Bestsurf - umožňuje užívatelom ohodnotiť ako sa im páči váš web... (1 zobrazenie vašej stránky stoji 3bod, za jednu stránku čo prezriete vy dostanete 2bodu)

2 systémy na zvýšenie návštevnosti:

http://www.websurf.cz/?ref=104241
http://www.likesystem.cz/index.php?ref=371

PS.: všetko je to ZADARMO !!!
Používateľov profilový obrázok
puschpull
Expert
Expert
Príspevky: 112
Dátum registrácie: Št Mar 19, 2009 9:31 am
Bydlisko: Czech Republic - Most
Kontaktovať používateľa:

Re: Zvýšenie návštevnosti web stránky

Príspevok od používateľa puschpull »

já tedy nevím, ale pod pojmem návštěvnost si představuji navštěvu těch, kterré moje stránky zajímají a ne nějaké umělé navyšování pomocí nějakých robotů.

O návštěvnost je třeba se starat kvalitními stránkami, aktuálními informacemi na nich, spolehlivostí dosdtupností, provázaností s jinými odbornými weby atd ...
Asi jsem staromódní a takováto "návštěvnost" mě nezajímá.
----------------------------
http://puschpull.org
:-)
Používateľov profilový obrázok
_rasel^
ETOMITE Admin
ETOMITE Admin
Príspevky: 1122
Dátum registrácie: Ut Sep 20, 2005 1:03 am
Bydlisko: Košice (SR)
Kontaktovať používateľa:

Re: Zvýšenie návštevnosti web stránky

Príspevok od používateľa _rasel^ »

Ak (veľmi dôležité slovíčko) sa reklamy zo systémov na zvýšenie návštevnosti zobrazujú na základe záujmov používateľov, tak takáto cielené reklamy majú význam... a môžu prilákať používateľov, ktorých to skutočne zaujíma...

Celkom zaujímavú ponuku na "tunning online biznisu" má Websupport:
Článok: Vyskúšajte 11 nástrojov na tuning vášho online biznisu
Web: http://www.podporujemepodnikatelov.sk/
..:: Etomite CMS → Rulezzz !.!.!. ::..
Používateľov profilový obrázok
Marek Adamec
Medium Star
Medium Star
Príspevky: 246
Dátum registrácie: Pi Dec 28, 2007 7:58 pm
Bydlisko: Dubnica nad Váhom
Kontaktovať používateľa:

Re: Zvýšenie návštevnosti web stránky

Príspevok od používateľa Marek Adamec »

puschpull napísal:já tedy nevím, ale pod pojmem návštěvnost si představuji navštěvu těch, kterré moje stránky zajímají a ne nějaké umělé navyšování pomocí nějakých robotů.

O návštěvnost je třeba se starat kvalitními stránkami, aktuálními informacemi na nich, spolehlivostí dosdtupností, provázaností s jinými odbornými weby atd ...
Asi jsem staromódní a takováto "návštěvnost" mě nezajímá.
No nejde len o zvysenie navstevnosti, ale skor o zviditelnenie stranky ze existuje a nemusis si platit reklamu niekde...
Používateľov profilový obrázok
Marek Adamec
Medium Star
Medium Star
Príspevky: 246
Dátum registrácie: Pi Dec 28, 2007 7:58 pm
Bydlisko: Dubnica nad Váhom
Kontaktovať používateľa:

Re: Zvýšenie návštevnosti web stránky

Príspevok od používateľa Marek Adamec »

_rasel^ napísal:Ak (veľmi dôležité slovíčko) sa reklamy zo systémov na zvýšenie návštevnosti zobrazujú na základe záujmov používateľov, tak takáto cielené reklamy majú význam... a môžu prilákať používateľov, ktorých to skutočne zaujíma...

Celkom zaujímavú ponuku na "tunning online biznisu" má Websupport:
Článok: Vyskúšajte 11 nástrojov na tuning vášho online biznisu
Web: http://www.podporujemepodnikatelov.sk/
jj uz som sa nato pozeral ale pre neziskove stranky ako je napriklad moja (je bez reklamy od decembra 2011) to je luxus...:)
Používateľov profilový obrázok
_rasel^
ETOMITE Admin
ETOMITE Admin
Príspevky: 1122
Dátum registrácie: Ut Sep 20, 2005 1:03 am
Bydlisko: Košice (SR)
Kontaktovať používateľa:

Re: Zvýšenie návštevnosti web stránky

Príspevok od používateľa _rasel^ »

Možno to luxus je, ale je to zaujímavé. Napr. na Etomite je umiestnená reklama kvôli tomu, že je hosting sponzorovaný (bola to jedna z podmienok) a tiež je neziskový a samozrejme, že si to vyžaduje aj ďalšie financie a čas.
..:: Etomite CMS → Rulezzz !.!.!. ::..
Používateľov profilový obrázok
Marek Adamec
Medium Star
Medium Star
Príspevky: 246
Dátum registrácie: Pi Dec 28, 2007 7:58 pm
Bydlisko: Dubnica nad Váhom
Kontaktovať používateľa:

Re: Zvýšenie návštevnosti web stránky

Príspevok od používateľa Marek Adamec »

_rasel^ napísal:Možno to luxus je, ale je to zaujímavé. Napr. na Etomite je umiestnená reklama kvôli tomu, že je hosting sponzorovaný (bola to jedna z podmienok) a tiež je neziskový a samozrejme, že si to vyžaduje aj ďalšie financie a čas.
Ja mam na websuporte uz 2 weby (osobnu stranku a jeden rozpracovany projekt) a planujem tam premiestnit aj Navrchol.sk ale ten by som chcel umiestnit ako free, vyuzit moznost co ponukaju...

Ak prehram sud a budem musiet zaplatit pokutu 1000€ za uverejnenie svojho osobneho nazoru v clanku http://www.navrchol.sk/reklamacia-dovolenky.html kde som neodporucal sluzby jednej nemenovanej CK (Osobne neodporucam sluzby .... !!!) tak bude existencia webu ohrozena lebo to bude uz financne neunosne... Poslal som na sud vyjadrenie na svoju obhajobu s dokazmi preco mam ten nazor s tym ze som sa riadil Ustavou SR clankom c. 26 (Sloboda slova.... nechce sa mi to tu cele pisat... :D ) a uvidim ako to vsetko dopadne...

Inak kedze som registrovany a vyuzivam sluzbu Google AdSense tak mi pred pol rokom prisla poukazka na 40€ pre Google AdWords, tak som to vyskusal a je to super ked mas e-shop tak nieje ocom prilaka ti to klientov na 100%
Napísať odpoveď