Zmena cesty ../manager

Máte problém, hľadáte niečo? Opýtajte sa a poradíme...

Moderátor: Moderators

Používateľov profilový obrázok
Spade
etoModerator
Príspevky: 171
Dátum registrácie: Po Apr 17, 2006 2:24 pm
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Spade »

Vdaka vsetkym za pomoc! Uz to ide bez problemov! Uz len posledna otazocka - potrebujem premenovat manager na manager2 (proste zmenit sucasne meno "manager" na ine), pretoze "manager" pouziva tomcat (alebo co to je ... to mi povedali na hostingu). Cize sa pytam ako teda mam prepisat ten adresar? To mam prejst vsetky subory a hladat, kde sa nachadza manager? Alebo to ma Etomite niekde centralne ... ? Vopred diky.
Ách deti moje zlaté, milujte sa a zložte sa. Nech si zvíratá berú od vás príklad.
Človečina, RND.
Používateľov profilový obrázok
_rasel^
ETOMITE Admin
ETOMITE Admin
Príspevky: 1122
Dátum registrácie: Ut Sep 20, 2005 1:03 am
Bydlisko: Košice (SR)
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa _rasel^ »

Mno, ak mam pravdu povedat, tak to nie je az take Easy. Slovo manager sa v Etomite 0.6.1 nachadza celkom 239-krat v 78 suboroch...

Najlepsie by bolo, aby hosting specialne pre teba zmenil umiestnenie tomcat managera... oni by to mali vediet.

Najjednoduchsie bude:
  • Stiahni si ciste Etomite 0.6.1 a rozbal
  • Nainstaluj si PSPad
  • V PSPade daj "Vyhladavanie -> Hladat v suboroch"
    • Hladany text: manager
    • "Rozsah hladania -> V zadanom priecinku" v Etomite 0.6.1 + "vratane podpriecinkov"
... je to sice kladivo, ale zarucene to bude fungovat. Potom staci ak svoju instalaciu Etomite prepises touto specialnou.
..:: Etomite CMS → Rulezzz !.!.!. ::..
Používateľov profilový obrázok
Spade
etoModerator
Príspevky: 171
Dátum registrácie: Po Apr 17, 2006 2:24 pm
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Spade »

Diky moc! Takze ako som vravel ... hm, skoda, ze Etomite to nema nejako v konfiguracnom subore, ale co uz ... :idea:
Ách deti moje zlaté, milujte sa a zložte sa. Nech si zvíratá berú od vás príklad.
Človečina, RND.
Používateľov profilový obrázok
_rasel^
ETOMITE Admin
ETOMITE Admin
Príspevky: 1122
Dátum registrácie: Ut Sep 20, 2005 1:03 am
Bydlisko: Košice (SR)
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa _rasel^ »

Mnj, ale oni nepocitali s tym, ze s adresarom manager by mohol byt neaky problem. PSPad metoda je najlepsia.

Ale este ju neskusaj... zistil som, ze v db sa nachadzaju tabulky s nazvom manager. :( Mal by si problem s Etomite. Treba odsledovat, ake zmeny je potrebne urobit... neskor (vikend to isti) sa nato pozriem.

Skus napisat hostingu ci by nemohli zmenit umiestnenie tomcat managera... bude to predsa len jednoduchsie, aj pre Etomite, aby sa dalo jednoducho updatovat a zakazdym by si nemusel robit zmeny v kode koli jednemu priecinku. Ak nemozu (z neakeho zvlastneho dovodu), tak sa pozriem na Etomite.
..:: Etomite CMS → Rulezzz !.!.!. ::..
Používateľov profilový obrázok
grabo
Expert
Expert
Príspevky: 145
Dátum registrácie: Pi Sep 23, 2005 6:57 pm
Bydlisko: Krh.
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa grabo »

A nebude jednoduchsie naistalovat Etomite do ineho adresara ako do rootu?
Máš problém? Bloguj!
Používateľov profilový obrázok
_rasel^
ETOMITE Admin
ETOMITE Admin
Príspevky: 1122
Dátum registrácie: Ut Sep 20, 2005 1:03 am
Bydlisko: Košice (SR)
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa _rasel^ »

grabo napísal:A nebude jednoduchsie naistalovat Etomite do ineho adresara ako do rootu?
... aj to by sa dalo a potom by do rootu stacilo hodit '.htaccess':

Kód: Vybrať všetko

Redirect /index.php http://www.novy-server.cz/etomite/index.php
... pricom Etomite ulozis do priecinka etomite. Ak navstevnik pride na stranku, tak ho automaticky presmeruje na zlozku. Ak sa budes chciet lognut do managera, tak budes musiet zadat a cosi dlhsiu cestu: '/etomite/manager/' 8)
..:: Etomite CMS → Rulezzz !.!.!. ::..
Používateľov profilový obrázok
Spade
etoModerator
Príspevky: 171
Dátum registrácie: Po Apr 17, 2006 2:24 pm
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Spade »

Toz ja uz som vyskusal prvu metodu a zatial to slape (zaklopem na drevo). Pevne verim, ze to aj tak ostane :) Ak by boli problemy, tak to oznamim sem.
Ách deti moje zlaté, milujte sa a zložte sa. Nech si zvíratá berú od vás príklad.
Človečina, RND.
Napísať odpoveď