Ztráta logovacích tabulek

Máte problém, hľadáte niečo? Opýtajte sa a poradíme...

Moderátor: Moderators

R - stick
Moderator & CLT
Moderator & CLT
Príspevky: 215
Dátum registrácie: Pi Sep 23, 2005 10:59 am
Bydlisko: Vysoké Studnice (u Jihlavy)
Kontaktovať používateľa:

Ztráta logovacích tabulek

Príspevok od používateľa R - stick »

Chci se zeptat, zda jste se s touto chybou už někdo setkal?

Kód: Vybrať všetko

« Error »
Etomite encountered the following error while attempting to parse the requested resource: 
« Execution of a query to the database failed » 
      SQL: INSERT INTO `rstickcom`.etomite_log_access(visitor, document, timestamp, hour, weekday, referer, entry) VALUES('-511180079', '93', '1183059765', '21', '4', '1654365787', '1') 
      [Copy SQL to ClipBoard] 
Jde o to, že mi z databáze z ničeho nic zmizely všechny tabulky s předponou etomite_log_*** (resp externí soft mi hlásí, že v nich došlo k chybě) Na pád databáze to nevypadá, to by šly totiž do kopru i některé další tabulky - a ty jsou v pořádku. Skoro mám podezdření na nějakého záškodníka - ale na druhé straně - co by tím získla?

Tabulky bez problému obnovím - bude stačit struktura - ale zajímalo by mě zda už jste někdo něco podobného řešil, nebo na to narazil....
Používateľov profilový obrázok
_rasel^
ETOMITE Admin
ETOMITE Admin
Príspevky: 1122
Dátum registrácie: Ut Sep 20, 2005 1:03 am
Bydlisko: Košice (SR)
Kontaktovať používateľa:

Re: Ztráta logovacích tabulek

Príspevok od používateľa _rasel^ »

Ešte som sa s týmto nestretol...
..:: Etomite CMS → Rulezzz !.!.!. ::..
dutch
PHP Support
PHP Support
Príspevky: 122
Dátum registrácie: So Dec 17, 2005 11:40 pm
Bydlisko: Mladá Boleslav
Kontaktovať používateľa:

Re: Ztráta logovacích tabulek

Príspevok od používateľa dutch »

fakt zajimavy... kazdej neco novyho ;-)

taky sem se s tim nesetkal, treba to moh bejt nejakej internal server error, na mym hostingu se mi stalo, ze po upgradu verze mysql a phpmyadmina se mi zmenilo jmeno a heslo, hoster si to nedoved nijak vysvetlit, ale jelikoz se to stalo asi 100 lidem, tak to svedli na nejakou chybku pri prevodu verzi... nastesti meli denni zalohy, takze nikdo v podstate o nic neprisel...
Eto v1 - konečně ;) | Když se dva perou, třetí tam hodí granát...
R - stick
Moderator & CLT
Moderator & CLT
Príspevky: 215
Dátum registrácie: Pi Sep 23, 2005 10:59 am
Bydlisko: Vysoké Studnice (u Jihlavy)
Kontaktovať používateľa:

Re: Ztráta logovacích tabulek

Príspevok od používateľa R - stick »

právě to řeším s hostingem. V administraci jsem sice vypnul statistiky, takže pro uživatele web běží normálně, ovšem problém bude někde u nich. Vtip je v tom, že jsem se pokoušel smáznout poškozené tabulky, ovšem nijak se do nich nedostanu a veškerý pokus o manipulaci s nimi končí hláškou o chybějícím souboru s příponou .idb (asi nějaký index - budu muset nahlédnout do dokumentace) A navíc abych to měl komplikovanější, tak přes phpMyAdmina se do databáze nedostanu - na serveru, kde je umístěná totiž není nahozen.

Až budu vědět víc, tak to sem hodím.
R - stick
Moderator & CLT
Moderator & CLT
Príspevky: 215
Dátum registrácie: Pi Sep 23, 2005 10:59 am
Bydlisko: Vysoké Studnice (u Jihlavy)
Kontaktovať používateľa:

Re: Ztráta logovacích tabulek

Príspevok od používateľa R - stick »

Takže problém vyřešen - byla to nějaká chyba na hostingu - narušené tabulky mě ale museli smáznout sami. Jejich strukturu jsem obnovil - no a už to jede bez problémů.
Napísať odpoveď