Zajimavý problem s Etomite

Máte problém, hľadáte niečo? Opýtajte sa a poradíme...

Moderátor: Moderators

Používateľov profilový obrázok
moddo
Amateur
Amateur
Príspevky: 21
Dátum registrácie: St Dec 20, 2006 2:07 am
Kontaktovať používateľa:

Zajimavý problem s Etomite

Príspevok od používateľa moddo »

Setkal se nekdo z Vas s tím, že se Etomite čím dál tím víc zpomaluje při přechodech na jiné stránky. Puvodne jsem myslel že je to věc providera, ale i ten zjistil že někdy ten daný SQL dotaz trvá až 50 sec. Takže to je chybou Etomitu... Nevíte, nečetli jste o obdobné chybě, je to přímo chyba již v základníkm config.inc.php a pak samoyrejmě dále a dále.

S pozdravem MoDDO
R - stick
Moderator & CLT
Moderator & CLT
Príspevky: 215
Dátum registrácie: Pi Sep 23, 2005 10:59 am
Bydlisko: Vysoké Studnice (u Jihlavy)
Kontaktovať používateľa:

Re: Zajimavý problem s Etomite

Príspevok od používateľa R - stick »

To není problém etomite, ale problém providera - který ti naprosto evidentně lže!!! Na to, aby ti dotaz do databáze trval 50 sec má naprosto tragicky přetížený DB server - etomite ti na sestavení stránky potřebuje jen minimum dotazů (asi do 10)(takový Zen Cart posílá na 1 stránku 200 - 800 dotazů do databáze!!)

Ale prověř si svůj web, zda ho nemáš nabouraný a někde v kořenu nemáš nahraný nový skript, nebo modifikovaný index php. Párkrát jsem se totiž setkal s tím, že na web se dostal skript natahující viry, nebo posílající spamy - a průvodní jev této činnosti byly abnormální délky provádění dotazů do databáze.
Používateľov profilový obrázok
moddo
Amateur
Amateur
Príspevky: 21
Dátum registrácie: St Dec 20, 2006 2:07 am
Kontaktovať používateľa:

Re: Zajimavý problem s Etomite

Príspevok od používateľa moddo »

Bylo to opravdu Etomitem, mel jsem cele si 3 roky zaple pocitadlo pristupu, stahovani domenovych nazvu, a ty ostatni veci, ten soubor mel neuveritelnych 20MB, teda jako obsah v DB logu, proto se nacital pristup k databazi tak dlouho. Mam totiz denne vic jak 500 unikatnich pristupu, tak to bylo hafo dat. Co jsem to smaznul a vypnul, je etomite rychly zase jak ma byt.

MoDDO :eek:
R - stick
Moderator & CLT
Moderator & CLT
Príspevky: 215
Dátum registrácie: Pi Sep 23, 2005 10:59 am
Bydlisko: Vysoké Studnice (u Jihlavy)
Kontaktovať používateľa:

Re: Zajimavý problem s Etomite

Príspevok od používateľa R - stick »

Aha - to mě nenapadlo - ale asi to tak bude. Já totiž logovací data celkem pravidelně mažu. I když na druhé straně tak velká databáze to zase nebyla, já mám na phpBB fóru databázi skoro 90 MB, a jede to svižně.
Napísať odpoveď