etomizacia novej sablony

Máte problém, hľadáte niečo? Opýtajte sa a poradíme...

Moderátor: Moderators

Používateľov profilový obrázok
gabo
Medium Expert
Medium Expert
Príspevky: 64
Dátum registrácie: Ut Jan 23, 2007 5:45 am
Bydlisko: Košice
Kontaktovať používateľa:

etomizacia novej sablony

Príspevok od používateľa gabo »

Zdar dámy a aj páni.
snazil som sa etomizovat novu sablonu, no vyskytli sa nejake potiaze. http://www.ajd.kchajd.sk

1. ten stredny pohybujuci sa obrazok je cez javascript no mam dojem ze ked nahodim stranku tak mi procesor zatazuje na 100%. moze ot byt v tom javascripte?

2. v mozile ide sablona docela pekne, ale v IE 8 dajako naho.no :D horne menu je pod sebou a ma byt pozdlzne, a v doplnujucom menu pod obrazkom v strede vytvorí dve listy zelene pre menu.

ak ma niekto cas a chut sa nato pozriet dohodim kod sablony a css.
dakujem srdiecka. :)
Používateľov profilový obrázok
_rasel^
ETOMITE Admin
ETOMITE Admin
Príspevky: 1122
Dátum registrácie: Ut Sep 20, 2005 1:03 am
Bydlisko: Košice (SR)
Kontaktovať používateľa:

Re: etomizacia novej sablony

Príspevok od používateľa _rasel^ »

Ahoj, to spomalenie môže byť hlavne JavaScriptom - záleží od verzie internetového prehliadača a od záplat (IE si s JavaScriptom nerozumie). Mne sa zdá, že to ide plynule. Pre optimalizáciu pre IE odporúčam použiť FireBug for IE, prípadne Internet Explorer Developer Toolbar, kde môžeš za behu upratovať CSS... alebo to všetko testovať vo Firefoxe (+ FireBug) a pozerať sa ako sa to mení v IE.

Ak náhodou nevieš, čo je FireBug zač, tak si pozri videá na YouTube - je neoceniteľný pri optimalizácií: http://www.youtube.com/watch?v=FsX6qwQqGgQ
..:: Etomite CMS → Rulezzz !.!.!. ::..
Používateľov profilový obrázok
gabo
Medium Expert
Medium Expert
Príspevky: 64
Dátum registrácie: Ut Jan 23, 2007 5:45 am
Bydlisko: Košice
Kontaktovať používateľa:

Re: etomizacia novej sablony

Príspevok od používateľa gabo »

dakujem za vycerpavajucu odpoved, hned po statniciachs a nato kuknem. diky rasel
Napísať odpoveď