jine udaje pro prihlasene uzivatele

Máte problém, hľadáte niečo? Opýtajte sa a poradíme...

Moderátor: Moderators

martin.kuna
Amateur
Amateur
Príspevky: 16
Dátum registrácie: Po Okt 10, 2005 9:51 pm

jine udaje pro prihlasene uzivatele

Príspevok od používateľa martin.kuna »

Zdravim,

potrebuju vytvorit katalog zbozi s dvojimi cenami - pokud neni uzivatel prihlasen, vidi pouze maloobchodni ceny. Az kdyz se prihlasi, ma pristup k velkoobchodnim (v idealnim pripade vidi obe, tzn. tu maloobchodni cenu a pod ni i velkoobchodni).

Muzete mi prosim poradit jak na to? S "prihlasovacimi" snippety nemam zatim zadne zkusenosti, takze nevim, jestli to vubec jde udelat... a pokud ano, jak na to?

Nevyhovujici je tvorba 2 ruznych stranek - jedne pro normalniho navstevnika a druhe pro prihlaseneho. Potreboval bych vytvorit vzdy jen 1 stranku, do ktere zadam obe ceny. Pro cloveka, ktery neni prihlaseny, bude videt jenom jedna z nich a ta druha nebude dostupna, dokud se neprihlasi.

Diky
Používateľov profilový obrázok
_rasel^
ETOMITE Admin
ETOMITE Admin
Príspevky: 1122
Dátum registrácie: Ut Sep 20, 2005 1:03 am
Bydlisko: Košice (SR)
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa _rasel^ »

Tak toto bude mozne jedine s MODx(om), dalo by sa to aj s Etomite, alebo bolo by to az prilis zlozite a MODx ma funkcie, ktore to viac umoznuju (Template variables).

Ak chces ten prihlasovaci snippet, tak sa mrkni na MODx 0.9.0 zakladny templat - je tem implementovany a pouzity. Na tie m/v ceny budes musiet urobit jednoduchy snipet s jednou podmienkou, ktora je ties pouzivana v zakladnom template.

bzw: Ukazal som ti cestu, tak ti zelam vela uspechov tvojho komercneho projektu... GNU rulezzz :P
..:: Etomite CMS → Rulezzz !.!.!. ::..
Napísať odpoveď