Strana 1 z 1

Platené hostingy PHP + MySQL

Napísané: Ne Jún 08, 2008 10:39 pm
od užívateľa _rasel^
Aké platené hostingy využívate? Aké skúsenosti s nimi máte?

Neskôr sa v tejto prvej téme bude nachádzať zoznam odporúčaných platených hostingov.

Re: Platené hostingy PHP + MySQL

Napísané: Po Mar 12, 2012 12:49 pm
od užívateľa R - stick
Zajímavý placený hosting je na www.wedos.cz PHP 5.3, MySQL5.5 - bez limitu - víc na stránkách. Komu by to nestačilo, může si objednat VPS - virtuální server, na kterém si může dělat v podstatě co chce

Hosting nabízí za 25 Kč/měs, pronájem VPS podle zvolené varianty za 120 - 960 Kč/měs (ceny s DPH) Velmi dobrá je varianta č 2 - za 240 Kč - je to i s instalovaným softem a administračním rozhraním. Oproti "PROFI" hostingu u různých poskytovatelů, kde se cena pohybuje mezi 120 - 550 Kč/měs to nemá prostě konkurenci.

Re: Platené hostingy PHP + MySQL

Napísané: Ut Mar 13, 2012 3:11 pm
od užívateľa _rasel^
Ahoj, dik za info.

Ja mám veľmi dobré skúsenosti s hostingom Websupport.sk/cz ponúka hosting zdarma (ktorý využíva aj Etomite od r. 2005) a ďalej hosting šitý na mieru, prípadne neobmedzený hosting.

Osobné skúsenosti: Má vynikajúcu administráciu, kvalitné služby, široké možnosti nastavenia (web môže bežať na PHP 4.4, 5.2, 5.3, 5.4), ponúka niekoľko druhov databáz (MySQL 4.0, 4.1, 5.0, 5.1 a PostgreSQL), konfiguráciu webových/FTP prístupov, webmail (RoundCube, Horde, SquirrelMail) a webftp, CRON, konfiguráciu DNS záznamov, zálohy... a čo je tiež dôležité - rýchlu podporu a aj vďaka tomu sa nedávno stal tento hosting jednotkou na Slovensku. Jednoznačne odporúčam.

Re: wedos

Napísané: Št Aug 30, 2012 8:57 pm
od užívateľa meter21
Tak na wedose mam 3 weby ktore bezia na etomite problemy v podstate niesu . Treba ale pouzit instalaciu z upravenými subormi Etomite pretoze na hostingu bezi PHP 5.3.XX Hosting ponuka celkom slušne parametre ale neobmedzeny je prisilne slovo :-D na db je k dispozicii 1 GB a počet databaz je neobmedzeny. v celku slušna administracia hostingu. Nevyhody su hlavne v tom ze je celkom okresana funkcionalita PHP ale pre Etomite dostatocna. tu je konfiguracia http://46.28.105.70/info.php

Exohosting sk

Napísané: Št Aug 30, 2012 9:13 pm
od užívateľa meter21
Další plateny hosting ktorý používam na stránky ktoré bežia na Etomite je http://www.exohosting.sk
Nedavno spustili zaujimavu službu najmä čo sa týka pomeru cena / výkon puzzle hosting tj hosting si poskladate na mieru. je to hodne podobne hostingu od websuport.sk a viac menej aj ceny su podobne. S kvalitou sluzieb som spokojny a hlavne ochotna a rychla podpora.
Pri mierne náročnejších projektoch sa tam celkom oplati neobmedzeny hosting za cca 6E mesacne presne si nepametam :-( ale obmedzenia su aj tu.
ako celkovo največsi nedostatok hostingu čo mi pri niektorých projektoch robilo problemy je max velkost databazy 50MB co nieje zvlašt vela. aj ked ich mozete mat neobmedzene vela pri neobmedzenom tarife (to mi pride dost nedomyslene kedze to vecsinou potrebujete mat v jednej DB). Pre tento "nedostatok" odporučam vypnut štatistiky návštevnosti v etomite manageri uz mi koli tomu pár krát padli niektore stránky pretoze po čase sa tam nazbiera slusne mnozstvo dat. na statistiky pouzite radcej google nastroje analytics ktore sú podrobnejsie navyse nezatazuju vas server.