Strana 1 z 1

Sunnychihuahuas.com

Napísané: Ut Júl 17, 2007 1:19 pm
od užívateľa mimma
Môj prvý pokus s Etomite :D :

http://www.sunnychihuahuas.com

Re: Sunnychihuahuas.com

Napísané: St Júl 18, 2007 6:55 pm
od užívateľa _rasel^
Hmm... výborne. :) Pozerám, že toto nebude jednodňová záležitosť. Vlastná doména, vzhľad, ... vidno, že sa stránka bude aktualizovať.
Držím palce!

Re: Sunnychihuahuas.com

Napísané: Pi Júl 20, 2007 1:16 pm
od užívateľa _rasel^
Pozeral som sa na na kód webu trocha bližšie. Pred pomocou v topicu výplň tabuľky. Treba v kóde samotného templatu odstrániť zoprá vážných chýb, ktoré vznikli nepozornosťou pri jeho úprave... je ich celkom 27. Mohla by si sem hodiť zdrojový kód templatu, aby som mohol opraviť chyby? Potom vysvetlím aké boli...

Re: Sunnychihuahuas.com

Napísané: So Júl 21, 2007 9:20 pm
od užívateľa mimma
Stránka bola dosť narýchlo :D Takže uvítam všetky rady, díki :)

Re: Sunnychihuahuas.com

Napísané: Po Júl 23, 2007 10:02 am
od užívateľa _rasel^
Už je to relatívne v poriadku. Najväčšie problémy boli s chýbajúcimi tágmy v tabuľke, zopár neukončených tágov, preskočenie štruktúry... a pod. Ak by si chcela v kóde ešte niečo zmeniť, tak napíš... :)

Akú znakovú sadu používaš v etomite/manager? Pýtam sa kvôli tomu, lebo template ma nastavenú znakovú sadu na ISO-8859-1 a login do manageru http://www.sunnychihuahuas.com/manager/ nevyzerá najlepšie. Sú tam rozhádzané znaky, kvôli neprávnej znakovej sade. Ak nevieš akú znakovú sadu používaš, tak si môžeš zistiť v etomite/manager Konfigurácia Etomite - Znaková sada.

Re: Sunnychihuahuas.com

Napísané: St Júl 25, 2007 11:31 am
od užívateľa mimma
Díki :) Skúšala som ten opravený kód template od teba, ale nejak mi to vôbec nefunguje. Rozhádzalo mi to celú stránku (logo je v strede, kategórie sú natiahnuté a obrázky nikde...) tak neviem či som niečo spravila zle....

Znakovú sadu mám ISO-8859-1 :) Možno to súvisí aj s web priestorom... v tom sa fakt nevyznám, jazyk sme pasovali tak, aby mi to na stránke ukazovalo slovenské znaky a v manageri som to uz nevedela zmenit... Ale tam mi to az tak nevadi, hlavne ze stranka vyzera ok. :D

Re: Sunnychihuahuas.com

Napísané: St Júl 25, 2007 4:56 pm
od užívateľa _rasel^
Po zmene kódu templatu by sa zišlo vyprázdniť zásobník stránok... je to v menu. Možno to bolo iba tým. Ja som template testoval a vyzeral úplne normálne.

Re: Sunnychihuahuas.com

Napísané: Št Júl 26, 2007 8:03 am
od užívateľa mimma
díki, to pomohlo, už sa mi to zobrazuje normálne :D Ešte by si mi mohol prosím poradiť, ako si teda môžem zmeniť to pozadie? A dalo by sa spraviť to, že vo vrchnej lište by sa mi zobrazoval kalendár s menami ako teraz a v spodnej kalendár s menami psov (viem že by som ich asi musela zadať manuálne...)? Ešte raz vďaka :)

Re: Sunnychihuahuas.com

Napísané: Ne Sep 30, 2007 10:57 am
od užívateľa Spade
Musim povedat, ze ta stranka nie je vobec zla. Co tam po par chybickach v kode, podstatny je obsah a ten je, si myslim, viac nez dobry. Na zaciatok urcite skvela praca. Na stranke sa mi najviac paci sekcia "Tvoje šteniatko" - velmi trefne napisane.
Urcite pokracuj v dobrej praci :)

Re: Sunnychihuahuas.com

Napísané: Pi Okt 12, 2007 1:42 am
od užívateľa gabo
velmi pekny barbie dizajn, pekna stranka, navyse ako prof. kynolog musim pochvalit aj obsahovu časť, vela zadru prajem

Re: Sunnychihuahuas.com

Napísané: St Okt 31, 2007 1:11 pm
od užívateľa mimma
díki za pekné slová, určite by na začiatku potešili každého :D