Chyba po instalaci

Máte problém, hľadáte niečo? Opýtajte sa a poradíme...

Moderátor: Moderators

gorge_No1
Light Expert
Light Expert
Príspevky: 27
Dátum registrácie: Ut Sep 20, 2005 10:04 pm
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa gorge_No1 »

cesta je celá ze servru, takže

Kód: Vybrať všetko

 /data/www/_www_stranky_info/adresa/manager/includes/visitor_logging.inc.php

S tím problémem jsem to tam už četl, že to řeší jen ten jeden problém. Jen nerozumím tomu, že když si tam dal absolutní cestu, tak ti to vyřešilo tvůj problém, nebo ne?
Používateľov profilový obrázok
_rasel^
ETOMITE Admin
ETOMITE Admin
Príspevky: 1122
Dátum registrácie: Ut Sep 20, 2005 1:03 am
Bydlisko: Košice (SR)
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa _rasel^ »

gorge_No1 napísal:Jen nerozumím tomu, že když si tam dal absolutní cestu, tak ti to vyřešilo tvůj problém, nebo ne?
Ono ja som tu absolutnú cestu dovŕzal tak, že nebola dobrá a odstavila štatistiky. Jedným spôsobom ako sa zbaviť chybovej hlášky 'cannot modify header information' je vypnutie štatistík v managery... a toto som vlastne urobil, len iným spôsobom. Preto som si najprv myslel, že to vyriešilo aj ten môj problém. :? Až neskor som zistil, že štatistiky nefungujú, tak som opravil cestu... tak zatiaľ ako doteraz bežím na odstavených štatistikách Etomite.

Mám už také podozrenie (hraničiace s istotou), že táto chyba je vďaka nastaveniu hostingu, lebo na iných web-hostingoch som sa s touto hláškou nestretol. Len na tomto hostingu. Na websupporte beží aj web http://www.morcata.sk a majú ten istý problém.
..:: Etomite CMS → Rulezzz !.!.!. ::..
gorge_No1
Light Expert
Light Expert
Príspevky: 27
Dátum registrácie: Ut Sep 20, 2005 10:04 pm
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa gorge_No1 »

ano, taky si to myslím. Je zajímavé, že ten můj problém se objevil tak cca před 3 týdny, jinak to bylo oki. Proto si myslím že i to co jsem řešil je záležitost hostingu...
Napísať odpoveď