výplň tabuľky

Máte problém, hľadáte niečo? Opýtajte sa a poradíme...

Moderátor: Moderators

mimma
Thief
Thief
Príspevky: 7
Dátum registrácie: Ut Júl 17, 2007 1:17 pm

výplň tabuľky

Príspevok od používateľa mimma »

Mám FCKeditor, poradíte prosím ako vložím do tabuľky farbu? Nefunguje mi to. Chcela by som si spraviť za text v strede stránky farebné pozadie a toto sa mi zdá najjednoduchšie riešenie... Díki. A som total začiatočník 8)
Používateľov profilový obrázok
_rasel^
ETOMITE Admin
ETOMITE Admin
Príspevky: 1122
Dátum registrácie: Ut Sep 20, 2005 1:03 am
Bydlisko: Košice (SR)
Kontaktovať používateľa:

Re: výplň tabuľky

Príspevok od používateľa _rasel^ »

Menenie vzhľadu časti stránky pomocou tabuľky nie je najšťastnejšie riešenie... aj keď tak možno na prvý pohľad pre teba vyzerá.
Pozadie má byť všade rovnaké? Myslím tým či ide o pozadie v každom dokumente, alebo v jedinom. Pozadie pre celú časť dokumentu, alebo určitú jeho samostatnú časť? Mohla by si napísať trocha konkrétnejšie? (najlepšie s nejakým príkladom, aby som bol v obraze) Aby som vedel odpovedať, ktorá možnosť z nepočetného množstva (editor, editovanie kódu, použitie snippetu resp. chunku, pomocou css) je pre teba najvhodnejšia/najlepšia.
..:: Etomite CMS → Rulezzz !.!.!. ::..
mimma
Thief
Thief
Príspevky: 7
Dátum registrácie: Ut Júl 17, 2007 1:17 pm

Re: výplň tabuľky

Príspevok od používateľa mimma »

Díki :) Chcela by som pozadie len napriklad v jednej kategorii (napr. na mojej stranke v kategorii Novinky by som chcela napr. bordove pozadie) a v inom dokumente (napr. Steniatka) zasa inu farbu. Tiez sa mi to tabulkou moc nejavi, potom si to moze hadzat format aky chce, ale nevedela som ako lepsie to poriesit :D A pozadie chcem asi pre celu tu cast (na celu cast dokumentu).
Napísať odpoveď