Strana 1 z 1

Etomite na OnlineTrieda.sk ?

Napísané: So Máj 30, 2009 11:29 am
od užívateľa @urel
Dobrý deň. Rozbieham projekt: www.onlinetrieda.sk na ktorý by som chcel dať ako jeden z prednahratých systemov pre žiakov na triedne stránky, alebo aj pre online predmety CMS ETOMITE.
Ale potreboval by som ho modifikovaný, určený pre triednu stránku, online predmet bez zbytočných funkcii ktoré by žiaci nevyužily a zbytočne by to zaťažovalo server.

Našiel by sa niekto ochotný kto by sa ujal vývoju EDU ETOMITE :D(modif. etomite). Najlepšie by bolo kebyže sa tu nájde nejaký etomite team (koder, grafik, modifikator :D ), aby jeden nemusel robiť všetko. Čo vám môžme za to dať a bližšie info:
http://www.onlinetrieda.sk/team.htm

Ak by mal niekto záujem spolupracovať nech napíše sem, alebo súkromnu správu, e-mail: team@onlinetrieda.sk alebo na ICQ: 443716754
Ďakujem
S pozdravom @urel
Projektový manažer OnlineTrieda.sk

Re: Etomite na OnlineTrieda.sk ?

Napísané: So Máj 30, 2009 12:43 pm
od užívateľa _rasel^
Modifikáciu Etomite nie je potrebné vyvíjať, úplne by postačilo vytvoriť vlastné snippety (rozšírenia), ktoré budete pre projekt potrebovať... a tie sú? Čo presne projekt potrebuje a aké majú byť jeho možnosti a výhody?

Re: Etomite na OnlineTrieda.sk ?

Napísané: So Máj 30, 2009 12:55 pm
od užívateľa @urel
No potrebovali by sme nejaký jednoduchý skript na vytvaranie rozvrhu hodin, nejaký menší shoubox, najakú fotogaleriu, nejaký novinkový system a potom ešte nejakú školsku šablonu temu, ak by to niekto chcel robiť a myl by záujem spolupracovať, tak nch sa nám ozve. Ďakujem