Strana 1 z 1

Etomite manager v IE

Napísané: St Feb 15, 2012 8:37 pm
od užívateľa Marek Adamec
Mam taky problem, skusal som pouzivat Etomite manager v Chrome ale nebolo to korektne... tak som musel ostat pri overenom IE, ale dnes mi vista aktualizovala IE na verziu 9 a tam je praca v manageri katastrofalna grafika je rozmazana a vobec mi nefunguje editor... Chcem sa spytat ako to je s fungovanim Etomite managera v Opere a Mozile, ci nemate stym skusenosti...

Re: Etomite manager v IE

Napísané: Pi Feb 17, 2012 6:41 pm
od užívateľa _rasel^
Etomite spravujem v prehliadači Mozilla Firefox. Mozilla Firefox 8 sa stala nekompatibilnou a preto je potrebé do Etomite nahrať nové súbory. Viac info v téme (a link na stiahnutie): http://www.etomite.com/topic/9504-right ... firefox-8/ možno pomôžu je pre IE. Skúsim sa pozrieť ako na tom IE a Etomite je... už dlhšiu dobu som ho nepoužil.

Re: Etomite manager v IE

Napísané: Ut Feb 21, 2012 1:48 pm
od užívateľa Marek Adamec
Skusal som stiahnut ten zbaleny subor, ale nejde ani ked sa tam registrujem/prihlasim... Vypise mi toto: [#10171] You do not have permission to view this attachment.

Re: Etomite manager v IE

Napísané: Ut Feb 21, 2012 3:23 pm
od užívateľa puschpull
Marek Adamec:
Zřejmě ještě nebyla Tvá registrace aktivována. (já tam jsem už několik roků ..)
Mě to stáhnout jde.
:)

Re: Etomite manager v IE

Napísané: St Feb 22, 2012 5:59 pm
od užívateľa Marek Adamec
No presne tak nebolo to potvrdene- moja registracia..., po zaregistrovani vypisalo ze najneskor do 10min. mi pride email s potvrdenim. Cakal som, ale nic neprislo. Po pol hodine som sa skusil prihlasit a aj som sa prihlasil, ale neslo to stiahnut. Az dnes po 2 dnoch mi prisiel email s potvrdenim. A uz to ide aj stiahnut. :)