Změna templatu v Etomite

Máte problém, hľadáte niečo? Opýtajte sa a poradíme...

Moderátor: Moderators

Smith
Thief
Thief
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Št Okt 13, 2005 5:20 pm

Změna templatu v Etomite

Príspevok od používateľa Smith »

Ahoj, jestli už se na to někdy někde odpovídalo tak se omlouvám... (nenašel jsem to)
Mám problém,
stáhnul jsem si etomite 0.6.1-RC2 samozřejmě s českou lokalizací :D a v tom balíku jsou standartně 3 templaty: AlexisPro Redux, Green a New-E ale ať nastavuju jak nastavuju tak je tam pořád zapnutá pouze jedna šablona - nemohu striktně nastavit aby byl systém např. v Green
Už si nevím rady :cry: S etomite teprve začínám. Prosím poraďte mi :wink:
díky
Používateľov profilový obrázok
_rasel^
ETOMITE Admin
ETOMITE Admin
Príspevky: 1122
Dátum registrácie: Ut Sep 20, 2005 1:03 am
Bydlisko: Košice (SR)
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa _rasel^ »

Vitaj na fore. :eto:

Ak si menil predvoleny templat v nastaveniach, tak iba to nepomoze... Tym sa nastavuje iba predvoleny (preddefinovany) templat (iba) novych dokumentov.

Ak chces zmenit templaty vsetkych dokumentov naraz, tak mas dve moznosti:
  • Kazdy uz vytvoreny dokument zeditujes (kliknes nanom v strome dokumentov pravym tlacidlom mysi - ak pouzivas Firefox, alebo IE) a priradis mu iny templat
  • Skopirujes kod templatu Green a prepises kod templatu AlexisPro Redux. AlexisPro Redux mozes neskor premenovat... btw: Kazdemu dokumentu (s urcitym id) je priradeny templat (s urcitym id) - cize nie nazvu dokumentu nazov templatu
  • Je tu este tretia moznost - upravit databazu MySQL, kde kazdemu dokumentu priradis ine id templatu, ale to tu radsej rozoberat nebudem :D
btw: Uz je aj verzia Etomite 0.6.1 RC3 a ta je imho: ovela lepsia...

V novej verzii Etomite 0.6.1 (full), by uz byt manager dokumentov, kde sa taketo zmeny budu dat robit ovela rychlejsie a efektivnejsie. Akysi maneger atributov dokumentov...
..:: Etomite CMS → Rulezzz !.!.!. ::..
Smith
Thief
Thief
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Št Okt 13, 2005 5:20 pm

Príspevok od používateľa Smith »

wow, už to funguje :D díky.
Já mám etomite teprve rozpracovaný takže tam je asi 5 článků, tak jsem změnil šablony dokumentů. A templaty co tam nechci tak smažu aby mi to ostatní admini neměnili :twisted: :lol:
Napísať odpoveď