Etomite dnes oslavuje svoje tretie narodeniny

Návrhy a informácie o zmenách stránok a fóra, informácie o výpadkoch.

Moderátor: Moderators

Používateľov profilový obrázok
_rasel^
ETOMITE Admin
ETOMITE Admin
Príspevky: 1122
Dátum registrácie: Ut Sep 20, 2005 1:03 am
Bydlisko: Košice (SR)
Kontaktovať používateľa:

Etomite dnes oslavuje svoje tretie narodeniny

Príspevok od používateľa _rasel^ »

Už je to tak, sme tu už tri roky. Etomite.sk je najstaršia stránka na Slovensku a v Čechách, ktorá sa venuje podpore pre redakčný systém s otvoreným zdrojovým kódom. Myslím, že sa nemýlim, pretože som sa na začiatkoch rozhodoval medzi variantami Drupal.sk/cz a Wordpress.sk/cz a tieto stránky sú mladšie. Som rád, že som ostal s Etomite a neľutujem ani s odstupom času. Aj keď som si mohol vyššie menované domény rezervovať len tak zo špásu a postarať sa o spätné referencie. :)

Nech je ako chce, tak o Etomite vie pomerne málo ľudí. A to je jedno z najväčších brzdítok rozvoja (okrem mňa samozrejme).

S Etomite som začínal ako úplná lama, ktorá nevedela čo to .htaccess a ako vlastne treba zmeniť atribúty súborov na FTP pre zápis. O PHP a CSS som nemal ani len šajn. Jediným čím som v začiatkoch prispel bolo založenie týchto stránok a venovanie sa prekladu. K Etomite som prešiel od phpBB, možno ako väčšina z vás. Ak by som v začiatkoch nespoznal Etomite, tak by som sa redakčným systémom najskôr vôbec nevenoval.

Etomite.sk/cz v najbližšej budúcnosti čaká dokončenie stránok (konečne) a venovanie sa ich obsahu. A vďaka googlu, príspevkom o Etomite na iných stránkach dostanie Etomite do povedomia širokej verejnosti...

Etomite má 3 roky, už vie rozprávať a chodiť...
..:: Etomite CMS → Rulezzz !.!.!. ::..
Napísať odpoveď